Sultangazi Ev-Ofis Eşya Depolama

Sultangazi

Kullanılmayan veya mekanlara sığmayan eşyalarını ne yapacaklarını düşünen kişiler için Sultangazi ev-ofis eşya depolama sağlıyoruz. Böylelikle eşyaların insanlara yük olmasını engelliyoruz.

Eşyalar özelinde sağladığımız depolama sayesinde müşterilerimizin güvenle eşyalarını bizlere emanet etmelerini sağlıyoruz. Sultangazi’de verdiğimiz depolama hizmetinin detaylarını şunlar oluşturuyor.

Sultangazi Depolama Hizmetleri

Firma olarak Sultangazi ilçesinde depolama hizmetini genel olarak iki şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunlar ev eşyası depolaması ve ofis eşyası depolaması olarak isimlendiriliyor.

Yeni eve taşınan ancak eşyaları fazla gelen ya da taşınmak için ev bulma sorunu yaşayan kişilerin eski evlerinden çıkarılması gereken eşyalarını depolarımıza koymalarını sağlıyor. Tüm ev eşyalarının güvenli olan depolarımızda gerekli görüldüğü sürece kalmasını sağlıyoruz.

Ofis eşyalarının depolanması üzerine de çalışıyoruz. Maddi imkanlar nedeniyle ofisini kapatan veya kapasitesini küçülten kişilerin fazla eşyalarını depolarımızda tutmalarını sağlıyoruz. Ofis eşyalarının boyutlarına uygun hazırladığımız depo alanlarında gerekli görülen sürece kalmalarını sağlıyoruz.

Sultangazi Eşya Depolama Aşamaları

Sultangazi ilçesi eşya depolama konusunda memnuniyet kazandığımızı düşünüyoruz. Bunu sağlamak için eşyaların depolanma sürecinin titiz ve programlı şekilde yapılmasını sağlıyoruz.

Sultangazi eşya depolama hizmetimizde aşamalar şunlardan oluşuyor;

-Eşyaların incelenmesi

-Eşyalar için paketleme türünün belirlenmesi

-Eşya miktarına uygun olacak aracın belirlenmesi

-Nakliye günü öncesinde eşyaların paketlenmesi

-Ev ya da ofisten eşyaların çıkarılarak araca yüklenmesi

-Depoya gelince eşyaların araçtan indirilerek yerleştirilmesi

-Eşyaların yerleşimi tamamlandıktan sonra deponun kapatılması

Depolarımız eşyaların yerleşmesi sonrasında kapatıyoruz. Oda şeklinde depolar hazırladığımız eşyaları yerleşen müşterilerimizin hizmetini tamamlıyoruz. Depoyu kapattıktan sonra ise eşya sahiplerine anahtarlarını teslim ederek eşyalarının güvende olduğundan emin olmalarını sağlıyoruz.

Sultangazi Eşya Depoları

Sultangazi ilçesine özel olarak verdiğimiz eşya depolama hizmetlerinde oda tipi depolarımızla çalışıyoruz. Eşyaların hangi odaya olacağını belirlemek için ekspertiz sağlıyoruz. Böylelikle eşya çokluğuna göre 1+0, 1+1 ve 2+1 depolarımızı belirliyoruz. Bu oda tiplerinden fazla eşyanın söz konusu olduğu durumlarda müşterilerimizi mağdur etmeden doğru çözümler sunarak eşyalarını depoluyoruz.

Eşya yerleştirilmesi bitmiş olan depolarımızın güvenliğine önem vererek çalışıyoruz. Bunun için depolarımızı 7-24 güvenlik kameralarıyla izliyor ve istenmeyen durumlarda hızlı müdahale edilmesini sağlıyoruz.

Sultangazi Kiralık Depo Fiyatları

Sultangazi kiralık depolarımızda fiyatlar depo tipine göre oluşturuluyor. 2+1 depoların fiyatları 1+0 depoların fiyatlarına göre daha yüksek oluyor. Sultangazi kiralık depo fiyat aralığı ise 2000-3500 TL olarak belirleniyor. Ayrıca senelik yapılacak kiralama işlemlerinde 2 ay hediye olarak veriyoruz. Bunun dışında müşterilerimizin en az 2 ay kiralama yapmalarına imkan veriyoruz.

0 Comments

Son Yazılar