Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Ev eşyaları son dönemlerde sürekli yenilenen ve fonksiyonel içerik taşıyan araçlarımızı oluşturuyor. Bu bakımdan bu eşyaların yenilenmesi evimizdeki diğer eşyaların da eski eşyalar haline dönüşmesine sebep oluyor. Eşyaların tamamını aynı yapı içerisinde bekletmekse yaşam ya da çalışma alanlarımızda yoğun bir kalabalık oluşmasına sebep oluyor. Bu gibi durumlarda eşya depolama hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Firmamız bu alanda yılların deneyimi ve tecrübesiyle eşya depolama hizmetleri sunuyor. Eşya depolama hizmetlerinde eşyalar en kaliteli şekilde ve tertemiz depolarda saklanıyor. Eşya depolama hizmetleri konusunda bilgi almak ve hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Depomuzdan Görüntüler

Ev eşyalarını depolama konusunda sizlerin depolarımızda saklamak istedikleri eşyaları sizlerden alarak depolarımıza yerleştirmekteyiz. Tertemiz, rutubetsiz, özel kameralı depo seçenekleri arasından sizlerin eşyalarınızın boyutlarına en uygun olan seçenekleri tercih etmekteyiz. Bu alanda en güvenli sistemleri kullanmakta ve eşyalarınıza zarar gelmesini engellemekteyiz. Eşya depolama konusunda hizmet sunan güvenli bir adres arıyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya@3x
vector smart object copy 2

Eşya depolama işlemleri özen ve itina gerektiren işlemlerdendir. Bu bakımdan firmamız bu işi sizlerin memnuniyetini sağlayacak şekilde sunuyor. Eşyalarınızı en özel ambalaj malzemeleri ile kaplayarak depolarda bekletiyor. Eşya sayınıza veya boyutunuza uygun olan depolar tercih ediliyor. Bu depolarda eşyalarınızın sorunsuz ve zarar görmeden bekletilmesi için gerekli olan her türlü tedbir ve önlemler alınıyor. Sizler de eşya depolama konusunda sorunsuz hizmet sunan güvenli bir adresten destek almak için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya 10@4x
1 + 1 (12M³)
2000 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 8@4x
2 + 1 20M³)
2500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 9@4x
3+ 1 (30M³)
3500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.