Depo Fiyatları

Calisma Yuzeyi 1 kopya 2@3x

Eşyaları için depolama hizmetini firmamızdan alan her bireyin ödemesi gereken depolama ücreti aynı değildir. Aylık veya yıllık olarak yapılacak depolama işleminde fiyatlar bazı faktörlerin etkisiyle değişir. o Depo büyüklüğü fiyatın değişmesine sağlayan en önemli faktördür. Eşyalar için ihtiyaç duyulan depo boyutu büyüdükçe fiyatta yükselir. o Fiyatlar da depolanacak eşyaların beyaz eşya, mobilya veya ofis eşyası gibi türlere sahip olmaları etkili olur. Özellikle fazla yer kaplayacak eşyalar alan ihtiyacı oluşturacağından fiyat artar. o Depolarda alınan güvenlik önlemleri fiyatı etkiler. Depolarda bekçilerin, kameraların veya yüz tanıma sistemlerinin bulunması fiyatı artırır. o Depolarda iklim kontrollerinin yapılması fiyatı etkiler. Özellikle uzun süreli depolarda eşyaların korunabilmesi için iklim kontrolüne ihtiyaç duyulur. o Depoların bulunduğu konum fiyatları etkiler. Özellikle merkezi yerde bulunan depolar ile merkeze uzak yerde bulunan depolarda fiyatlar aynı olmaz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya 10@4x
1 + 1 (12M³)
2000 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 8@4x
2 + 1 20M³)
2500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 9@4x
3+ 1 (30M³)
3500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.

Depomuzdan Görüntüler

Eşya depo fiyatlarını etkileyen faktörler arasında depolama süresi önemli yer tutar. Depolama süresinin 2 aylık olması ile yıllık olması durumunda ödenecek fiyat aynı değildir. Depolama için istenen sürenin artması fiyatın da otomatikman artmasına neden olur. Uzun süreli depolamalarda sürenin artması nedeniyle firma olarak uyguladığımız indirimler vardır. Bu sayede 1 yıllık kiralama yapan kişiler ile 2 aylık kiralama yapan kişilerin ödeyecekleri tutar arasında fark görülmesi mümkün olur.

Kiralık depolarımızda fiyatlarımız m³ ölçüsüne göre belirlenir. Bu ölçülerde 22 m³, 15 m³ ve 10 m³ depolarımızın büyüklüklerini oluşturur. Kiralanacak eşyaların kaplayacağı m³ fiyatın ortaya çıkmasına yardımcı olur. Depo fiyatı hesaplanırken beyaz eşya, yatak odası eşyaları, salon eşyaları ve ofis eşyaları adet olarak seçilir. Eşyaların seçimi ardından bu eşyaların toplam Hacmi m³ olarak belirlenir. Ortaya çıkan m³ oranı fiyatın belirlenmesini kolaylaştırır. Minimum 10 m³ hacimli depolarımızda kiralama fiyatları ise 2000 TL’den başlar.