Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama Hizmetleri

Ofis ve bürolarda bulunan eşyalarımız her zaman için maddi değeri yüksek olan eşyalardır. Teknolojik olma özelliği taşıyan bu eşyaları koyacak yer bulma sorunu da her zaman ortaya çıkabiliyor. Ofislerin daha küçük bir yapıya taşınması gibi durumlarda bu eşyaları saklamak için güvenli bir adrese ihtiyaç duyuluyor. Firmamız bu konuda sizleri rahatlatacak destekler sağlıyor. Ofis eşyalarınızı en kaliteli depolarda saklayarak dilediğiniz anda yeniden almanızı sağlıyor. Sizlerde ofis eşyası depolama alanında güvenli bir firma arıyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ofis eşyalarınıza uygun olan depolarımızda eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde saklayabilirsiniz. Bu alanda daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Depomuzdan Görüntüler

Eşyaların belirli bir düzen altında tutulacağı depolar sorunsuz depolar olmalıdır. Eşyalara zarar vermeden uzunca süre saklamaya uygun olan bu depolar firmamız tarafından sunuluyor. Birbirinden kaliteli ve farklı boyutlara sahip olan depolar eşyalarınızın boyutlarına uygun olacak şekilde belirleniyor. Bu alanda sizlere özel hizmetler sunuluyor. Eşyalarınızı güven altında dilediğiniz süre kadar bekletebileceğiniz depolar arıyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Eşyalarınızın özelliklerine uygun olan depolar, tertemiz, rutubetsiz ve özel alanları oluşturuyor. Bu alanda güvenli bir hizmet almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya@3x
vector smart object copy 2

Eşyalarınızı satmak zorunda kalmak istemiyor ve temiz bir alanda belirlediğiniz süre kadar bekletmek için özel depolama sistemlerine ihtiyaç duyuyorsanız firmamızdan depolama hizmetleri alabilirsiniz. Eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden özel ambalajlama teknikleri ile sararak depolarımıza yerleştirmekteyiz. Bu alanda İstediğiniz zaman eşyalarınızı alabileceğiniz tarzda depolar sunmaktayız. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya 10@4x
1 + 1 (12M³)
2000 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 8@4x
2 + 1 20M³)
2500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 9@4x
3+ 1 (30M³)
3500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.