Depo Özellikleri

Depo Kapasiteleri 

Depolarımızda kapasite dikkat çeken özelliklerden birini oluşturuyor. Her müşterimizin eşya miktarının aynı olmadığının farkında olduğumuz için depo kapasite seçeneklerini sunuyoruz.

Az miktarda eşyası bulunan müşterilerimiz için küçük depo alanlarımızı kullanırken çok azla eşyası olan müşterilerimiz büyük depo alanlarımızı kullanıyoruz. Depo alanının belirlenmesi konusunda ise eşya miktarını dikkate alarak metrekare hesabına göre belirleme yapıyoruz. Örneğin az ve küçük eşyalar için 1+0 metrekare depo alanlarımızı kullanıyoruz.

Depomuzdan Görüntüler

Calisma Yuzeyi 1 kopya 2@3x

Değer verdiğiniz eşyalarınız için firmamızı tercih etmeden önce depo özellikleri neler bilmek en doğal hakkınızdır. Bu sayede ofisleriniz ve evlerinize ait eşyalarınızı sorunsuz şekilde saklamanın mümkün olduğunu anlayabilirsiniz. Firmamız tarafından depolarımızın tamamı eşyaların uygun koşullar altında tutulmasını sağlamak için gerekli düzenlemeler yapılarak hazırlanmıştır.

Depo Güvenlik Özellikleri

Depolarımız tercih edeceğiniz gibi güvenlik standartları yüksek şekilde hazırlanmıştır. Eşyalar için gerekli görülen tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Bunu sağlamak için son teknoloji kameralardan yararlanırız.

Kameralar 24 saat kesintisiz çekim yapar. Bunun dışında istenmeyen girişimlerin yaşanması durumunda alarmlar sayesinde haberdar olunmasını sağlar. Ayrıca depo güvenliğini sağlamak amacıyla depolara girmeye yetkili olan personellerimiz belirlenmiştir. Bu personellerin dışında kimsenin kiralanan depo alanlarına girişi mümkün olmaz.

Calisma Yuzeyi 1 kopya@3x
vector smart object copy 2

Depo Erişim Özellikleri

Firma olarak depolara müşterilerimizin erişimine özen gösteririz. Bu nedenle bizi tercih ettiğinizde depolanan eşyalarınıza istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Bu özelliğin bulunma nedeni kullanılmayacağını düşündüğünüz eşyalara ihtiyacınızın ortaya çıkmasıdır.

Böylelikle dilediğiniz zaman depoya girerek eşyalarınızı alıp kullanabilirsiniz. Bunun için size tahsis edilen deponun anahtarını kullanabilirsiniz. Anahtarınız ise depolama esnasında size teslim edilir.

Deponuzun anahtarı yalnızca sizde bulunmaktadır.

Calisma Yuzeyi 1 kopya 10@4x
1 + 1 (12M³)
2000 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 8@4x
2 + 1 20M³)
2500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.
Calisma Yuzeyi 1 kopya 9@4x
3+ 1 (30M³)
3500 TL
Minimum 2 ay kiralama yapılması gereklidir.
Senelik peşin ödemede 2 ay hediyedir.