Maltepe Ev – Ofis Eşya Depolama

Maltepe

Özellikle yaşam alanlarının daralması ile beraber eşya depolama hizmetlerine duyulan ihtiyaçta artmıştır. Modern ve steril alanlarda gerçekleştirilen eşya depolama hizmetlerinden dilediğiniz parça sayısında eşya için yararlanabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Hizmeti

İhtiyaçlarınıza yanıt verecek içeriklerde sunulan ev eşyası depolama hizmetleri eşyalarınızın toplu halde aynı alanda saklanmasına imkan sunar. Depolama hizmetlerinden yararlanmak için randevu aldığınızda ekipler öncesinde tüm eşyalarınızı uygun bir şekilde paketler ve daha sonra depolama alanlarına yerleştirir. Depolama süresi boyunca eşyalarınızın güvenliği için gerekli olan tüm tedbirler alınır ve eşyalarınızın sorunsuz olarak muhafaza edilmesi sağlanır.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

1.sınıf kalitede yerine getirilen ofis eşyası depolama hizmetlerinde kullanmadığınız fazla eşyalarınızı gönül rahatlığı ile saklayabilirsiniz. Ofis eşyalarınız için tercih ettiğiniz depolama hizmetlerinde eşyalarınızı tümü 7/24 kameralar ile izlendiği için güvenlik konusunda herhangi bir risk taşımıyor. Ofis eşya depolama hizmeti fiyatları eşyaların yoğunluğu ve kapladığı alana uygun olarak belirlenir.

Kapıdan Teslim Eşya Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmetlerinde uzmanlar adresinize ulaşarak eşyalarınızı sizlerden teslim alır ve daha sonra en güvenli şekilde depolama alanına ulaştırılmasını sağlar. Sizin için ayrılmış olan depolama alanının anahtarı yalnızca sizde bulunur ve eşyalarınız günün her saati kameralar ile izlenerek korunur. Eşyalarınızı bu depolarda dilediğiniz kadar süre saklama olanağına sahipsiniz.

Eşya Depolama Hizmetlerinin Sağladığı Avantajlar

Oldukça ekonomik olan ve son dönemlerde popülerliğini arttıran eşya depolama hizmetlerinin sağladığı avantajlar şunlardır;

-Eşyaların güvenliği için depolar 7/24 güvenlik kameraları ile izlenir

-Depolanan eşyaların tümü sigortalıdır

-Kullanmadığınız boş ofis ya da ev için gereksiz kira ödeme maliyetinden kurtulma olanağı sağlar

-Eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolama imkanına sahip olursunuz

Kullanmadığınız eşyalarınız için yararlanacağınız eşya depolama hizmetleri için sizlere en özel fiyatlar sunulur ve eşyalarınız güvenle saklanır.

Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Eşya depolama hizmetlerinin fiyatını etkileyen birçok unsur vardır.

Bu unsurları şu şekilde sıralayabiliriz;

-Eşyaların sayısı ve türü

-Depolama hizmetlerinden ne kadar süre ile yararlanılacağı

-Ne kadar büyüklükte depolama alanının kullanılacağı

-Depolama alanının koşulları

-Sunulan ambalajlama ve nakliye hizmetleri

-Eşyaların sigortalanarak muhafaza edilmesi

Eşya depolama hizmeti fiyatları değerlendirilirken bu unsurların tümü göz önünde bulunduruluyor. Yapılan değerlendirme sonrasında sizler için en uygun fiyat hazırlanarak onayınıza sunuluyor. Onay vermeniz halinde ise ekipler adresinize ulaşarak eşyalarınızı teslim alıyor ve güvenle depolama alanlarına ulaştırıyor.

0 Comments

Son Yazılar