İstanbul Avrupa Ev – Ofis Eşya Depolama

Avrupa Yakası

Avrupa Yakası eşya depolama alanında firma bulabileceğiniz adresler arasında bulunur. Kullanmadığınız eşyalarınızın olması durumumda ya da taşınma kaynaklı mekan bulamadığınızda depolar sizin için hayat kurtarıcı olur.

Araştırmalar sonucunda bulduğunuz eşya depolama firmasının katkılarıyla uzun ya da kısa süreli olarak eşyalarınızın donanımlı depolarda geri alma süresine kadar kalmasını sağlayabilirsiniz.

Avrupa Yakası Ev Eşya Depolama Hizmeti

Kiracı olarak yaşayan bireyseniz evinizi beklemediğiniz anda değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Böylelikle kiralık ev bulmanız hemen mümkün olmayabilir. Bu durumda Avrupa Yakası’nda ev eşyası depolama üzerine çalışan firmayla tanışmanız şarttır. Eşyalarınız herhangi bir zararla karşılaşmayacak şekilde depoya alınır ve yeni evinizi buluna kadar depoda sizler için tutulur.

Mobilya, elektronik eşya ve beyaz eşyalar gibi evlerde bulunan eşyalarınız depoya alınmadan önce türüne uygun şekilde paketlenir. Paketleme yapılırken hem taşıma hem de depoda kalma durumu göz önüne alınarak uygun paketleme malzemeleri kullanılır. Ayrıca eşyaların nemden veya ısı değişiminden etkilenmesini engelleyecek önlemler depolarda hazırlanarak eşyaların yerleştirilmesi sağlanır.

Avrupa Yakası Ofis Eşya Depolama Hizmeti

Avrupa Yakası’nda ofis eşyalarınızın depolanmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda ofis eşyaları için uygun depolar hazırlayan firmayla çalışabilirsiniz. Ofis eşyalarınızın kaybolmayacak ve zarar görmeyecek şekilde depoya alınmasını sağlayabilirsiniz.

Ofislerde kullanılan mobilya gibi eşyalar klasik paketleme özelliklerine uygun olarak hazırlanır. Evrak türündeki eşyalar içinse ayrı paketleme tercih edilir. Özellikle önemli evrakların depolarda zarar görmemesi adına çalışılır. Bunun için istenirse oda şeklindeki özel depoların hazırlanması da sağlanır.

Avrupa Yakası Güvenli Eşya Depolama

Ofis veya ev eşyalarının depolanması için İstanbul Avrupa Yakası’nda çalışan firma güvenliğe büyük önem verir. Depoya verilen eşyaların depo veya üçüncü şahıslar nedeniyle zarar görmemesi amaçlanır. Bunun için öncelikle depolarda güvenlik kameraları kurulmuştur. Bu kameralar 7/24 çekim yaparak depoların güvende olmasını sağlar. Ayrıca istenmeyen hırsızlık durumlarında kameralar yakalama kolaylığı da oluşturur.

Depoya koyulacak ofis ya da ev eşyalarının güvenliğini sağlamak için depo alanlarında firmaya ait bekçiler bulundurulur. Böylelikle yasal olmayan girişlerin engellenmesi sağlanır. Bunun dışında kiralanan her deponun anahtarı eşya sahibine teslim edilir. Böylelikle eşyaların karıştırılması veya alınması olasılığı ortadan kaldırılır.

Depoya koyulan eşyaların zarar görme durumuna karşılık firma tarafından sigorta işlemleri eksiksiz tamamlanır. Böylelikle yangın, sel veya diğer durumlarda zarar gören eşyaların bedelinin sigortadan alınması şansı sunulur.

Avrupa Yakası Depo Kiralama Fiyatları

Avrupa Yakası depo kiralama hizmeti için net fiyat vermek zordur. Bunda depoya alınacak eşyaların miktarının, depoda kalma süresinin ve eşyaların türünün etkisi bulunur. Ofis ya da ev eşyalarının depolarda kalma süresinin uzaması ödenmesi gereken fiyatın artmasına neden olur. Fiyatlar ise özel durumlar dışında aylık şekilde tahsil edilir. Bu nedenle eşyalarını kiralık depolarda saklamak isteyen kişilerin süre konusunu dikkate alarak hizmet almaları gerekir.

0 Comments

Son Yazılar