İstanbul Anadolu Ev – Ofis Eşya Depolama

Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakası’nda eşya depolama için firmamızı arayabilirsiniz. Kullanmadığınız ya da taşınma nedeniyle açıkta kalan eşyalarınız için uygun depo arıyorsanız firmamız hizmetinizde. Deneyimli personel ve güvenli depolarımızla Anadolu Yakası’nda her türlü depolama ihtiyacına uygun çözümler sunabiliyoruz. Bizi arayarak hizmetimiz hakkında bilgi almanız yeterli olacaktır.

İstanbul Anadolu Eşya Depolama

İstanbul Anadolu eşya depolama hizmetimiz hem ev eşyaları hem de ofis eşyaları için veriliyor. Modern depolarımız sayesinde eşya ayrımı yapılmaksızın saklama işlemi güvenle yapılıyor.

Eşyaların kapalı ortam ve dış etkenler nedeniyle zarar görmeleri engelleniyor. Bu sayede müşterilerimizin eşyaların kaybetme veya eşyalarının hasar alması gibi sorunlarla karşılaşmaları engelleniyor. Eşyaların depolara götürülmesinden önce miktarının belirlenmesi sağlanır. Miktara uygun saklamayı sağlayacak depolarımız belirlenir ve eşyaların saklanmasına hazır hale getirilir.

İstanbul Anadolu Eşya Depolama Aşamaları

Eşya depolama İstanbul Anadolu hizmeti ekibimizce programlı olarak gerçekleşir. Bunun nedeni eşyaların depolara ulaştırılması ve saklanmasının kusursuz şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Buna bağlı olarak eşya depolama işlemi ekibimizce şu aşamalarla gerçekleşir;

-Arama sonrası adrese ulaşma

-Eşyalar için ücretsiz ekspertiz sağlama

-Depolama özellikleri için bilgilendirme

-Eşyaların nakliye ve depolama süresini belirleme

-Depolanacak eşyaların paketlenmesini sağlama

-Depolanacak eşyaların sigortalanmasını sağlama

-Eşyaların depoya taşınmasını sağlama

-Depoya eşyaların yerleştirilmesini sağlama

Eşyaların yerleştirilmesinin ardından deponun kapatılmasını sağlamakla hizmetimiz sona erer. Bu aşamaların her birinde müşterilerimiz gerekli şekilde bilgilendirilir. Ayrıca yapılan sözleşmede depolamayla ilgili gerekli detaylar hakkında bilgilere yer verilir.

Buna ek olarak eşyaların depoya ulaşımı tamamlandıktan sonra müşterilerimize anahtar teslimi yapılır. Böylelikle eşyaların bulunduğu yere üçüncü şahısların girişi engellenmiş olur.

İstanbul Anadolu Ofis – Ev Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul Anadolu ofis ya da ev eşyalarının depolanması hizmetlerinde aylık depolama bedelleri belirlenir. Böylelikle belirlenen bedeli müşterilerimizin her ay düzenli olarak ödeme gerekir. Yapılan sözleşme kapsamında fiyat belirlenen süre boyunca aynı kalır ve artış olmaksızın ödeme sözleşme sonuna kadar devam eder.

Firmamız tarafından belirlenen depolama fiyatlarında modern depolarımızın bulunması, eşyaların sayısı veya türü ile ek hizmetler etkili olur. Ayrıca fiyatlara sigorta, nakliye ve söküm işlemleri de eklenir.

İstanbul Anadolu Eşya Depolama Avantajları

Ofisinizin ya da evinizin eşyalarınızı depolamak için firmamızı tercih etmeniz hizmette avantaj yaşamanıza yardımcı olur. Bu avantajlardan ilki modern depolarda eşyalarınızın tutulmasını sağlamanızdır. Modern depolarımızda tüm güvenlik önlemleri alınmış durumdadır.

Böylelikle eşyalarınızı zarar görmeden teslim alabilirsiniz. Bunun dışında fiyat avantajı elde edersiniz. Uygun fiyat ve kaliteli depolama anlayışımız sayesinde hizmetimizden memnun kalırsınız. Bunlara ek olarak eşyalarınızın depolanmasının başlangıcından sonuna kadar alanında uzman olan personellerle çalışma imkanı elde edersiniz.

0 Comments

Son Yazılar